Váš e-mail:    Heslo:   
trvale přihlásit Nová registrace | Zapomenuté heslo
  
   Právě se nacházíte :    Úvod   |   Sázava 2011 report.


Sázava 2011 report.


FOTOGALERIE        

Drahá smečko bobrů, vyder, syslů a jiné chlupaté savé havětě!

Je vidět, že nám Alpský průvan vyčistil nejen  peněženky,  ale i mozkovny a s dobrou náladou jsme se vrátili do svých zatuchlých domovů. Jak rychle „Sázava“ přitekla, tak se také prohnala a ty příjemně strávené dny odtekly, jak velká voda. V hlavách máme stále bzučící motory a krásné vzpomínky, které bych rád hodil na papír…

Myšlenka bandy nedočkavců vyrazit už v pondělí byla výborně přiživena tím, že budeme doprovázet Simírka s Janynkou na jejich svatební cestě a dobrými radami je po večerech obšťastňovat. Simír měl také přání podívat se na Passo Stelvio.


Šváb u cedule Stoupání na Stelvio Stoupání na Stelvio

 

Rádi jsme mu vyhověli a kus světa tím viděli. Zde bych chtěl nabídnout pár tipů na dobré prověřené ubytování.

Pension Embacher, Viehhofen, Kirchplatz 59, cena 20EUR.

Pension Forellenbach, Sant Martin, cena 20EUR.


Penzion Embacher Forellenbach

 

Jelikož cesta byla velmi dlouhá a únavná, tak se zmatený Šváb po jedné zastávce nepříliš dobře trefil zpátky na svůj stroj. S výkřiky,  „že to žere stejně“ a  „vydru bobrovi, krávu Švábovi“, naskočil na ledabyle pohozenou krávu u cesty, začal jí kroutit ušima a chtěl zařadit jedničku.


vydru bobrovi, krávu Švábovi!

 

To už ale jinde jsme, to je jiná vesnice! Při západu slunce nad Alpskými velikány nás ve čtvrtek večer vítala křepčící horda XJR v Mooshubenu! Vítání nemělo konce! Proběhlo rychlé ubytování a hurá si objednat pivo s vidličkou na vyhnání přebytečných bublinek. A pak už se jen chlastalo a žralo. Čerstvě vylovený pstruh byl na večeři senzační.  Nálada úžasná. Příjemná majitelka pensionu Siegi, byla taky vysmátá a nechala se posléze zlákat i na šňaps.


Penzion Mooshuben A je jasno, kdo tu bydlí :) Plné garáže

 

V pátek se skoro celá banda rozjela do kopečků. Jen Simír, Šváb, já a naše ženy jsme si potřebovali trochu orazit a zůstali jsme u zdroje. Poté co jsme ženy vypustily na couračku kolem komína, se naše silná trojka začala věnovat intenzivně „chytré vodě“. To se Simírkovi vymstilo a pátek mu „někdo vymazal“.  Večer XJRková klasika – chlastalo se a žralo.


to je materiál! Nazdááár brácho! kdo má nejdelší slechy?

 

V sobotu už se léčil jen Simír a jinak celé bandě hulákaly motorky v kopcích. Odpoledne se nás dosti sešlo v Mariazell na zmrzlinku a kafíčko. Večer XJRková klasika- chlastalo se a žralo. Pravda, už míň chlastalo, ale o to více žralo.


Pstroužci Krmení dravých ryb ajne knédlsupe Mariazell ajne žebírko

 

Nedělní ráno bylo ve znamení opět výborné snídaně, pak zabalit smradlavý trička a ještě smradivější ponožky, pár společných fotek u fotografa Čorni, poté „VVR“ ( vykakat, vyčůrat,rozloučit) a naše kola se roztočila směrem domů. Všichni dojeli bez úhony, jen Raďas a jeho gruppe si neodpustila laškování s policajty a nechali si prodat bločky po 20ti éčkách.


Rozlučkové foto Yamaha XJR Gruppe

Tímto tedy děkuji „VIP skupině“ za skvělou účast a podporu senzační nálady. Zdravé jádro opět nezklamalo!  Za dveřmi máme podzimní sraz v Bajtlichu a když se dobře zaposloucháš, uslyšíš, jak už někde v dáli hučí Sázava…

 

Váš kulturní atašé Šebyn


Šebyn u nastoupené jednotky a rozvinuté XJR zástavy


  « Předchozí stránka
Copyright © Yamaha-XJR.cz 2000-2017
 
 *30.11.2000Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.