Váš e-mail:    Heslo:   
trvale přihlásit Nová registrace | Zapomenuté heslo
  
   Právě se nacházíte :    Úvod   |   7. Sázavské dostaveníčko v Mooshubenu - 2017


7. Sázavské dostaveníčko v Mooshubenu - 2017


 

Ahoj kamarádi,

 

Léto je v plném proudu a pokud to není zrovna vidět na teploměru, tak to bezpečně poznáte podle naší rozkopané Hopsaštráse D1. Pro nás to znamená jediné a to vzít pár Éček do kapsy, no a radši jednu našťouchlou kreditku k tomu a vyrazit k jižním sousedům.

 

Datum je letos stanoveno na 17.8 - 20.8.

 

Našlo se pár jedinců , co překvapivě ještě u Siegi v Mooshubenu nebyli a tak je třeba jim předat pár informací a rad, jak to s tou kultůrou v Rakousku asi je.

 

Prvně zmíním ubytování:

Prosím Vás, necpěte se mi všichni na ty pokoje, stejně je má na dalších deset let všechny zabukovaný Plšoun, to je prostě beznadějný případ. Teda jako myslím ty pokoje, ne Plšoun! Ten má jiný dlouholetý titul přece. Třeba inženýr. Smile


Lágr

 

Z této prekerní situace ale elegantně vybruslíme trojitým odpíchnutým Salchowem a ubytujeme se na překrásné voňavé půdičce, s profláknutým názvem "Lágr". 

Ceny update!

Pokoj: 32 éček se snídaní.

Lágr: 22 éček se snídaní.

 

 

Pak tu máme stravu:

V ceně ubytování je výborná snídaně. Je zde možnost celodenního stravování, kuchyň je vyhlášená široko daleko. Milovníci čerstvých ryb, pečených žeber, či dortů a jiných prasárniček si přijdou na své Smile.


Forelle!

 

Zvláštní odstavec si zaslouží "tekutá strava":

Siegi je nám natolik nakloněná, že naprosto toleruje, ba nebojím se říct dokonce podporuje dovezený domácí tovar. Malá Becherovčička, jakožto zápisné je u Siegi velmi vítaná. Tento vzájemný obchod, jak za doby kamenné, kamínky za kostičky,  funguje dlouhá léta a za odměnu se nám dostává neskutečné péče. Je třeba se o Siegi řádně káždý večer postarat Smile


Večery náročný, rána těžký :)

 

Kudy k Siegi:

 

Mooshuben 18

GPS : 47.747272, 15.352104 (mapka)

 

Cestou k Siegi doporučuji, komu se to bude hodit, silnici č. 119 do Greinu (mapka). Předem si zkontrolujte, jestli máte uši, jinak se Vám vyřechtaným smíchem odklopí hlava. A to i v helmě.


Pozor! Zákruta

 

Registrace:

Prosím, nevolejte mi ve středu 16týho večer, že zítra jedete na Sázavu, na to vám cáká Bílý Tesák. Beztak už bude plno Smile. Zkuste to, jakožto běloši a vzdělaní lidé, trochu dřív...

 

 

Takže ahoj na Sázavě

Váš Holohlavý Stanislav anóbrž Šebyn

 

 

 

 

 


  « Předchozí stránka
Copyright © Yamaha-XJR.cz 2000-2017
 
 *30.11.2000Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.