Váš e-mail:    Heslo:   
trvale přihlásit Nová registrace | Zapomenuté heslo
  
   Právě se nacházíte :    Úvod   |   1. svatební XJR sraz 26. 7. 2008


1. svatební XJR sraz 26. 7. 2008


Svatba   Všem vám moc moc děkujeme.


   Děkujeme vám všem za to, že jste nám pomohli vytvořit takovou neuvěřitelnou atmosféru, při které jsme bezbolestně provedli změnu stavu ze svobodných na zadané. Všichni jste svým dílem přispěli k tomu, že to byla naše nejlepší svatba. Energii a elán budeme ještě dlouho čerpat ze vzpomínek, které nám zůstanou na věky v srdcích. Dokázali jste nám připravit svatbu, kterou ani Mareš za miliony nemůže koupit. Děkujeme moc.

   Dále chceme poděkovat personálu hotelu, že se o nás svědomitě a trpělivě staral a i on svou měrou k nezapomenutelnosti dne přispěl.

Nechceme ani zapomenout na muzikanty, kteří nám preludovali romantické písničky a udržovali veselici na řádné kulturní úrovni.
Všem vám se podařilo přetavit důležitý a přelomový den našich životů v něco, na co do smrti nezapomeneme a bude naší velkou vzpomínkou.
Děkujeme za všechny přání, přáníčka, dary, dárky a dárečky, rady a instrukce, jak s tou novou situací zacházet. Dostali jsme od vás víc, než jsme byli schopni absorbovat a tak ještě nyní trávíme všechny prožitky a momenty víkendu "neuvěřitelného".


Děkujeme moc moc MOC MOC. Jste naši úplně nejvíc největší přátelé.              Díky moc.

                                Novomanželé Smidersovi

   « Předchozí stránka
Copyright © Yamaha-XJR.cz 2000-2017
 
 *30.11.2000Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.
Půjčovna lodí Vltava - lodě přivezeme, odvezeme a zapůjčíme vše potřebné - www.sportbp.cz.