Váš e-mail:    Heslo:   
trvale přihlásit Nová registrace | Zapomenuté heslo
  
   Právě se nacházíte :    Úvod   |   XJR majitelé   |   Schody do nebe


Na tomto místě bychom rádi vzpomenuli a vzdali čest těm, co už nejsou mezi námi. Těm, jenž jsme měli rádi a těšili se z jejich přítomnosti. Zaťukali na Nebeskou bránu velmi brzy, bohužel. Osud tomu tak chtěl a já jen doufám, že nad námi ostatními drží ochrannou ruku.

 

Kdo jste je znali, zavzpomínejte občas a kdo ne, vězte, že to byli jedni z nás a měli jsme je moc rádi.

 

Jezděte prosím opatrně, užívejte si života a buďte k sobě ohleduplní. Jsme tady na tomto světě pouze na dovolené.

Savana a Petr

 

Lucka


Já opustila vás, věřte s bolestí,

já milovala vás celým životem,

já pro vás vzlykala pláčem, radostí,

jen pro vás žila jsem, pracovala,

své srdce za živa vám darovala.

 

Po dlouhé těžké nemoci nás navždy opustila kamarádka, Pedrosova přítelkyně Lucka Pečínková ve věku 43 let...


Roland


Je mi smutno...


Zemřel nám kamarád motorkář. Je mi smutno z toho, že už s náma nebude jezdit, že už ho neuvidíme, že už neprobereme naši bratrskou Česko-Slovenskou družbu. Roland byl Slovák. V tomto případě se mi chce napsat, že to byl opravdu bratr. Měl jsem ho moc rád a v poslední době jsem byl s ním v kontaktu jako jeden z mála. Nemoc ho trápila už docela dlouho. Nedávno mi poslal fotku. Téměř jsem ho nepoznal. Prý Savi, trocha som zošťíhlel. Nemám rád zákeřné nemoci, nemám rád žádné nemoci a nesnáším smrt. Tu dámu, co kosí ty, jenž máme rádi.
Roland jí podlehl. Přátelé, věnujte mu prosím vzpomínku tak, jako to udělám já. Ti, co jste ho neznali věřte, že to byl super „chalan“ a se svojí PanEuropean už na náš pozemský sraz nikdy nezavítá.

Brácho, měj se tam, kde už bolest není.

Savana

 

Goffi


Goffi
Miloš Hoffmann - Goffi, zemřel po krátké a těžké nemoci, ani se s náma nemoh rozloučit. Už mu asi na zimním setkání auto neroztlačíme. Je to bohužel další z kamarádů co už nejsou mezi námi.
Goffi, pozdravuj tam nahoře......


Goffi Goffi Goffi Goffi

Miloš Doucha


Milý ……

Píše se mi to moc těžko, venku prší a na moji klávesnici sem tam dopadne kapka, není dešťová…. Kamarád Miloš Doucha nevydržel tempo komplikací, jenž se na něj sesypaly po nehodě kterou utrpěl na motorce. Dnes zemřel. Týden jsme mu všichni drželi palce, vyhlíželi padající hvězdy a i my ateisté se modlili aby vydržel. Bohužel ten, co to řídí, myslel jinak. Miloše nám vzal. Nevím, možná je NĚCO po TOM, pokud ano, doufám, že se s ním ještě někdy potkám a řeknu mu, jak jsem ho měl rád a to, co jsem mu říct nestih, když tu byl.

Miloši opatrně na té poslední cestě nahoru……

Savana a všichni ostatní bratři.

 

Jirka Merrel


Člověk chtěl vždycky létat. Někomu se to podařilo, jinýmu nikoliv. Jirka byl ten šťastnej, co nad oblakama pozoroval západ slunce. Bohužel mu zapadlo naposled. Náhoda, nešťastná.... na runwayi už nepřistane. 

 

 

František


František... Franta, neúnavnej organizátor "Táborník". Kdysi mi u rybníka řek:" Savano, já mám strašně rád tu jízdu na mašině..." Měl. Měl rád akci. Osud tomu chtěl, že František už žádný setkání nezorganizuje.... ikdyž.....


Copyright © Yamaha-XJR.cz 2000-2017
 
 *30.11.2000Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.
cisterny